MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 12066447
nr 1206 6447
Skåp
mahogny, 1940-tal. Längd: 106. Djup: 37 cm, höjd: 145 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:57:10
300 kr
450 kr
Skåp
Kondition: slitage
nr 1206 6447
Skåp
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 24 september 2018 |